Anna Rzeszowska

O MNIE

 

Mam na imię Ania

i wykonuję wspaniały zawód:

 

ZATRZYMUJĘ ULOTNE CHWILE!

 

Wszystko wokół nas się zmienia. Każdy moment trwa tylko raz.

Z każdą chwilą wszystko ma inny wymiar. Obserwujemy jak dorastają nasze dzieci, przyroda dojrzewa i jak sami się zmieniamy. Pragniemy to wszystko zatrzymać, uwiecznić, aby chwila mogła trwać wiecznie.  Aby nasi zwierzęcy przyjaciele pozostali w naszej pamięci na zawsze.

Dzięki fotografii możemy zatrzymać te małe ułamki sekund.

Właśnie takie momenty cieszą najbardziej.

To dzięki nim możemy uśmiechać się patrząc na zdjęcia.

Kiedy fotografuję ludzi, zwierzęta czy też krajobrazy, bez względu na to czy zostaną później wykorzystane dla celów prywatnych lub biznesowych, staram się zatrzymać wszystkie te pozytywne emocje, które pojawiają się gdy jesteśmy najbardziej autentyczni.

Dlatego moi klienci zawsze znajdą w zdjęciach z sesji to, czego nie zobaczyłby nikt inny- stop klatkę z życia, która trwa tylko moment.

Jak rzekł Robert Brensson:

„Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.”

Ot cała tajemnica fotografowania, dzięki której możesz cieszyć się pięknem chwili na zawsze.

Oto wybrane opinie moich klientów:

„Klimatyczne zdjęcia Ani to nie tylko Jej wysokie umiejętności jako fotografa ale i świetna współpraca ze zwierzętami podczas sesji. Całość decyduje o niepowtarzalnym uroku jej prac. POLECAM!”

Iza Hodalska

HORSE STATION

„Polecamy sesję zdjęciową Zatrzymaj Chwile Swego Pupila. Piękne ujęcia, pasja, profesjonalne podejście, z miłością do zwierząt. Bardzo dziękujemy!”

Joanna, Tomek i Mimi

„Ania jest dla mnie osobiście najlepszą fotografką, jaką kiedykolwiek widziałam i spotkałam. Kiedy patrzę na jej zdjęcia, widzę w nich piękno jej duszy i taki niesamowity talent, jakich jest mało na tej ziemi. Poprzez jej zdjęcia raduje się serce każdego człowieka a poprzez to Ania czyni ten świat lepszym. Polecam!”

Joanna Jamin

JAMIN PILATES

Ania jest nie tylko profesjonalistką w tym, co robi, ale również osobą o niezwykłej umiejętności dostrzegania tych chwil, które najtrafniej pokazują prawdziwe oblicze obiektu, który fotografuje. Podczas sesji potrafi wytworzyć lekką i przyjazną atmosferę, dzięki której zdjęcia są naturalne, a nie sztuczne. Dzięki Ani po raz pierwszy polubiłam się oglądać na zdjęciach i chętnie je pokazuję na mojej stronie internetowej. Polecam Anię wszystkim osobom, które pragną zobaczyć na zdjęciach prawdziwe emocje.

Sabina Cieślar

ONAWBIZNESIE.PL

%

zadowolonych biznesmenów

%

zadowolonych psów

%

zadowolonych kotów

%

zadowolonych koni

Anna Rzeszowska

Jeżeli chcesz zatrzymać chwile ze swojego życia, zapraszam do kontaktu:

 

 

K O N T A K T

* Autorem moich 2 powyższych portretów na stronie „O mnie” jest Alicja Zmysłowska.